Tandem paragliding

Tandem lety již od 2300CZK...

Pro  všechny ty, kteří by chtěli do vzduchu bez žádných dalších starostí, chtěli by si zkusit jaké je to klouzat vzduchem, zažít ten pocit volnosti. Vše co je potřeba pro tandem paragliding potřeba zvládnout je umět se rozběhnout. O zbytek už se postará tandem pilot Jakub. V případě hromadného létání je možné být ve více lidech ve vzduchu spolu s tandem piloty Jonášem a Martinem z teamu.

Kde?
Létáme ne všech běžných terénech v ČR, závisí vždy na vhodném počasí. Šumava, Krušné hory, Raná, Pálava, Beskydy...Individuálně se dá domluvit i létání v zahraničí - létání u moře dunách nebo v Alpách obdivovat z výšky ledovce a vodopády.

Pokud se rozmýšlíš s paraglidingem začít, tandem let je super příležitost zjistit, jestli je to sport pro tebe. A pokud už jsi sám paraglidista a chtěl by jsi ukázat někomu ze svých příbuzných, jaké to ve vzduchu je,  můžeme je vzít do vzduchu s tebou a když se podaří, potočíme spolu nějaký stoupáček =)

Ceny letů níže jsou orientační a odvíjí se především od času stráveného ve vzduchu. (vždy se snažím abyste byli spokojeni :))

Na návštěvu do oblak

Zjistíš, jaké to je potichu jako pták jen klouzat vzduchem, naprosto bez starostí, rozhlížet se po krajině a budeš mít zážitek, který většina suchozemců nikdy nezažije.

Let trvá dle povětrnostních podmínek 5-15 minut a cena je 2700CZK

Paraglidistou na zkoušku

Vyrazíš s Jakubem na kopec, dozvíš se základy meteorologie a aerodynamiky, jak funguje vítr, jak se startuje a na jakém principu padákový kluzák letí. Během letu pak uvidíš jak se ovládá, jak se přistává a budeš se moci rozhodnout, jestli by tohle byl sport pro tebe. Základy paraglidové teorie

a delší let 😊
Let trvá dle povětrnostních podmínek 10-20 minut a stojí 3500CZK

Hike & Fly Tandem

tohle je Jakubovo nejmilovanější disciplína, každý si vezmete na záda část svojí výbavy(cca 10kg), do ruky trekové hole a vydáte se pěšky do kopce, ze kterého následně poletíte. Během výšlapu se dozvíš spoustu teorie o létání, kterou si pak ověříš v praxi.

Let trvá 5-30 minut dle výšky kopce a povětrnostních podmínek a stojí 3800CZK

Alpské či ostrovní létání

Potkáme se na dovolené! Jakub ti dá vědět kdykoliv bude plánovat výlet (cca 10x do roka) na nějaký hezky létací ostrov, nebo pojede někam na závody v Alpách a můžeš se přidat! Nic není krásnější než létat kolem vodopádů ve Švýcarsku, ledovců v Rakousku a nebo sopek na některém z Kanárských ostrovů.

Let trvá dle povětrnostních podmínek 20-60 minut a stojí 4900CZK

Točíme termiku

Jakub se ozve až bude dobrá předpověď na to polétat někde v termice (zachycení se ve stoupavých proudech) a vezme tě na křídle na výlet po okolí, podívat se po okolních kopcích. Pokud se nepovede, pokus zopakujeme! Teorie k létání je samozřejmostí.

Let trvá dle podmínek 30-80 minut, možná když nás to bude bavit tak i déle 😊 Cena 5200CZK


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy můžete objednávat na telefonu +420 773 444 452 a nebo na emailu jakub@flysport.cz
(na výběr ze dvou designů)