Kurzy a výlety

Kurzy

Pokud tě paragliding zlákal a chtěl by ses naučit létat, jsi tu na správném místě. Učit létat mě baví skoro stejně jako létat sám, a když někoho něco baví, dělá to dobře. Jako závodník, tandem pilot a instruktor spolupracuji s paraglidovou školou Fénix a máš několik možností do jakého kurzu se zapsat.

1) Vyber si jeden z pevných termínů kurzů na stránce níže, na který se přihlásíš. Zázemí máme v příjemném vinném sklepu Pod Dubem v Obci Týnec na Jižní Moravě, a dolétání děláme v Beskydech a nebo v Alpách.
2) Přihlas se mi do individuálního kurzu (max 4 účastnici), zavolej mi na kontakt níže a termín i terény po celé ČR pro první lety přizpůsobíme tvým časovým možnostem. Kurz je pak rozdělen na dvě části - první část - teorie a přízemní lety probíhají individuálně a výškové lety a dolétání se pak domlouvá hromadně pro větší počet žáků.

Pokud nevíš co by ti vyhovovalo nebo co je vhodné pro tebe, rád se s tebou osobně potkám nebo si můžeme zavolat a pobavíme se, co je vše je potřeba do začátku, jak kurz probíhá a co vybrat! Mám svůj osobitý styl, na který dostávám jen pozitivní reakce, tak doufám že "sednu" i tobě.
Celý základní kurz je vlastně taková hezká sportovní dovolená s partou fajn lidí. Výbavu vlastní mít nemusíš, vše ti zapůjčíme. Pokud už jsi rozhodnutý, pokuračuj přihláškou v okně níže.

Pokud tě zajímají kurzy speedflyingu, pokračuj do záložek speedflyingu.

Výlety

Rád cestuji a téměř vždy, když cestuji, tak je to za létáním. A protože mám rád společnost fajn lidí, níže najdeš náš  kalendář akcí, na které se můžeš přidat. Některé sem dáme jen tak, třeba závody a tréninky, kam se můžeš přijet podívat, zalítat si s námi v nezávodní dny nebo dělat doprovod při závodě jako support a získat zkušenosti. Některé akce jsou placené výlety - můžou to být výlety za létáním na dunách, kde Vám věnuji svůj čas a naučím co a jak je potřeba při létání v silném větru, případně zapůjčím menší křídla, dále výlety na Kanárské ostrovy za létáním na sopkách, Hike&Fly výlety do alp, kurzy wingfoilingu a tak podobně. Dozvíš se hodně užitečných věcí.
Rozklikni si detail události v kalendáři níže a ozvi se, když se budeš chtít někam přidat nebo se dozvědět víc.