Ozone official dealer

Po několika letech zkušenosti s Ozone výrobky v kitesurfingu, pár letech zastoupení Ozone pro prodej speedfly křídel v ČR se mi v roce 2021 podařilo dojednat i zastoupení na prodej paraglide výbavy.
Proč Ozone? Protože Ozone křídla létá nejvíce pilotů po celém světě, což svědčí o tom jak dobrá křídla Ozone jsou. Ve všech ohledech jsou produkty Ozone lídrem ve své kategorii a Ozone team je silným partnerem, o který se dá vždy opřít.
Ve světě nás na křídlech Ozone reprezentuje maldá česká naděje, náš týmový pilot Jonáš Horáček, který se vloni umístil v TOP10 pilotů na světovém superfinále. Můžete ho potkat na našich test days, kde Vám poradí s výběrem křídla.

Ozone křídla se vyznačují ve srovnání s konkurencí velkou pasivní bezpečností a klidným chováním i přes vysoký výkon v kategorii - je to díky tomu, že křídla při vývoji zalétává a testuje zdaleka největší tým test pilotů, což sice prodražuje vývoj, ale díky tomu jsou křídla doladěna do posledního detailu, což může málokterá značka nabídnout.
Pokud to tedy s létáním myslíš vážně a a chceš létat na tom nejlepším a nejbezpečnějším vybavení na trhu, Ozone je tu pro tebe. Na druhou stranu chápu, že spoustu začínajících pilotů nemá prostředky investovat několik desítek až stovek tisíc do drahého vybavení i přes velkou touhu létat - pak je možnost se u nás pohlédnout po použitém vybavení a nebo zalovit i u jiných levnějších značek, ozvi se i tak a zkusíme něco vymyslet ;-)

Testovací lety je možné domluvit buď v určené test days nebo se domluvit přímo s team pilotem, který demo křídlo létá a půjde s tebou na kopec a seznámí tě s daným modelem.

Aktuální sklad Ozone dostupný k testování:

Křídla:
Photon - MS 80-95kg, ML 90-105kg -, "dvoulajna" naladěná na top výkon v kategorii EN-C. Chybějicí článek mezi sportovní třílajnou a závodní dvoulajnou.
Ultralite 4 -17sqm, EN-C, 55-90kg (ve větších velikostech B,A), velmi lehké 1,9kg, horské "sestupové" křídlo o štíhlosti 4,5
Aplina 4 - ML, EN-C, 85-105kg, velmi lehké plnohodnotné H&F křídlo, štíhlost 6,05
ENZO 3 - L, CCC,  105-125kg, závodní XC speciál, létaný celou světovou špičkou


Sedačky:
Switch  -  M/L, lehká reversní sedačka s nafukovacím chráničem, vhodné pro PG, H&F, Speedflying
F*Race - L, ultralehká 1,7kg  závodní sedačka na H&F,  velký nafukovací chránič, tvarovaný tail
Exocat -  M,  závodní XC sedačka
Solos Lite - L, lehká reverzní sedačka s nafujkovacím chráničem

Záložky(no, to testovaní bych zde bral s rezervou:
Angel SQ - 100kg, lehká 1,24 kg čtvercová záložka, normované opadání 5,4m/s
Angel SQ pro  - 100kg, ultralehká 0,92kg čtvercová záložka, normované opadání 5,85m/s
Angel SQ - 220kg, lehká čtvercová tandem záložka, 2,65kg, normované opadání 5,4m/s