Kurzy a výlety

Kurzy

Pokud tě paragliding zlákal natolik, že by ses chtěl naučit létat, jsi tu na správném místě. Učit létat mě baví skoro stejně jako létat sám, a když někoho něco baví a dělá to s nadšením, je to ta nejlepší kombinace. Jako instruktor polupracuji s paraglidovou školou Fénix, učíme na terénech v okolí Brna a v Beskydech s možným dolétáním výškových letů na Slovinsku. Termíny základních a pokračujících kurzů najdeš v kalendáři níže. Pokud by ti ani jeden nevyhovoval, ozvi se, je možné že vymyslíme nějaký individuální kurz. 
Pokud chceš, rád se s tebou potkám a pobavíme se, co je vše je potřeba do začátku, jak kurz probíhá a co by bylo pro tebe! Mám svůj osobitý styl, na který zatím dostávám jen pozitivní reakce, tak doufám že "sednu" i tobě. Počítej s tím, že základní kurz k tomu, abys získal pilotní licenci ti zabere týden až dva a stojí přibližně 15.000czk. Je to vlastně taková hezká sporotvní dovolená s partou fajn lidí. Výbavu vlastní mít nemusíš, škola ti vše půjčí a zajistí. Pokud máš další otázky nebo jsi už rozhodnutý, zavolej na kontakt níže a najdeme vhodný termín.


Výlety

Rád cestuji a téměř vždy, když cestuji, tak je to za létáním. A protože mám rád společnost fajn lidí, níže najdeš náš  kalendář akcí, na které se můžeš přidat. Některé sem dáme jen tak, třeba závody a tréninky, kam se můžeš přijet podívat, zalítat si s námi v nezávodní dny nebo dělat doprovod při závodě jako support a získat zkušenosti. Některé akce jsou placené výlety - můžou to být výlety za létáním na dunách, kde Vám věnuji svůj čas a naučím co a jak je potřeba při létání v silném větru, případně zapůjčím menší křídla, dále výlety na Kanárské ostrovy za létáním na sopkách, Hike&Fly výlety do alp, kurzy wingfoilingu a tak podobně. Dozvíš se hodně užitečných věcí.
Rozklikni si detail události v kalendáři níže a ozvi se, když se budeš chtít někam přidat nebo se dozvědět víc.